Prva liga

„Optičari“ bolji od Novog Pazara

12.08.2017.

Fudbaleri Teleoptika su na Zlatiboru odmerili snage sa budućim rivalom u Prvoj ligi Srbije,ekipi Novog Pazara,i golom Čermelja uspeli su da ostvare pobedu.

Ravnopravna i veoma borbena igra oba rivala u prvom poluvremenu i pored nekoliko dobrih prilika na obe strane,nije i donela promenu početnog rezultata.Prilike za Novi Pazar propuštaju Kecap,Vusljanin i Petrov,dok je sa druge strane ozbiljno pripretio Đurić.

Teleoptik stiže do pobedničkog gola u 54 minutu utakmice kada Birmančević sa bele tačke propušta da postigne pogodak,ali njegovu grešku ispravlja Filip Čermelj,i to je 1-0 za Teleoptik.

Do kraja utakmice još dve prilike za Teleoptik preko Katanića i Ilića,kao i Bihorca za Novi Pazar,ali rezultat ostaje nepromenjen.