Prva liga

Pobeda Sinđelića u Kragujevcu

16.09.2017.

Radnički 1923 upisao je danas drugi poraz pred domaćom publikom, ujedno i drugi u sezoni. Nakon tri uzastopne pobede, Kragujevčani su savladani od ekipe Sinđelića, rezultatom 1 – 0. Jedini pogodak na meču postigao je Lazar Tufegdžić, u 31. minutu igre i čime je, kako se ispostavilo, svojoj ekipi obezbedio tri boda.

Viđena je dobra igra domaće ekipe, mnogo šansi i to već od 14. minuta, kada se u prilici za pogodak našao Amani, ali je ta lopta otišla pored desne stative. Nakon toga nizale su se šanse i u prvom i u drugom poluvremenu, ali jednostavno lopta nije htela u gol.

RADNIČKI 1923: Raičević, Varjačić, Miljuš B. (od 46. Dragačević), Ilić M., Petrović, Nedović, Vidović, Đurđević, Vićentijević (od 81. Andrić Đ.), Ivković (od 22. Lukić), Amani

SINĐELIĆ: Simić, Kričak, Tošić, Cakić, Branković, Šapić, Stanković, Petronijević (od 68. Obrenović), Ivanović (od 78. Vukčević), Tufegdžić (od 87. Stojanović), Lekanić