Prva liga

Pobede Javora i TSC

27.02.2019.

Javor je zadržao lidersku poziciju posle ubedljive igre u prvom „prolećnom” kolu Prve lige. Ivanjičani su na domaćem terenu savladali Borac, a bravu Čačana je otvorio Petković u 27. minutu – postigao 16 golova i drugi je strelac lige, posle je postigao još jedan gol, a konačnih 4:0 postavio je Josović deset minuta pred kraj.

Četvrt gol delo je Ivana Markovića, najboljeg strelca prvoligaškog karavana sa 18 golova.

TSC je na krilima trećeg strelca lige Vladimira Silađijadošao do drugog mesta iskoristivši kiks Inđije. Silađije 13. golom u sezoni u 12. minutu načeo goste iz Kruševca, posao je petnaestak minuta pred kraj završio Milićević.

Bečej je golom Aleksića savaldao do ovog kola drugoplasiranu Inđiju.

TSC – Trajal 2:0 (Silađi 12, Milićević 76)

Bečej – Inđija 1:0 (Aleksić 67)

Budućnost (Do) – Bežanija 3:0 (Dobrijević 22, Milošev 26, Filipović 79)

Javor – Borac 4:0 (Petković 27, 66, Marković 57, Josović 80)

Sinđelić (Bg) – Novi Pazar 0:0

Žarkovo – Teleoptik 2:1 (Aleksić 82, Rajić 85 – Jovanović 68. jedanaesterac)

Zlatibor – Radnički (Kg) 1:3 (Milanovć 80 – Maksimović 2, 51, Vujasin 11)

Fudbalske vesti , video izveštaji-Super liga Srbije, Prva liga Srbije, HNL, Premijer liga BiH,CFL