Prva liga

Radnički 1923-Radnički Valjevo 4:1

26.07.2019.

Fudbaleri Radničkog 1923 su se brzo oporavili od poraza protiv Kolubare, i na svom stadionu ubedljivo savladali imenjaka iz Valjeva rezultatom 4-1.

Nakon faula nad Milenkovićem u kaznenom prostoru gostiju, Varjačić sa bele tačke donosi prednost domaćinu u 23 minutu, da bi Žerađanin udarcem sa distance duplirao prednost desetak minuta kasnije.

Još dva gola za domaći tim u drugom delu postižu Simović i Medić, a čast gostiju spašava Prodanović pogotkom u 70 minutu.

RADNIČKI 1923: Raičević, Varjačić, Mijatović, Filipović, Rađen, Vidović, Grbović, Radojković, Žerađanin, Milenković, V. Popović.

Igrali: Sremčević, Pavlović, Dimitrijević, A. Popović, Milikić, Trajkovski, Medić, Lepović, Aničić, Radosavljević, Cvetković i Simović.

RADNIČKI (Valjevo): Novaković, V. Đukić, Zeman, Lazarević, Đurić, Prokić, Nikola Z. Živković, Rašević, Simeunović, A. Đukić, Vlajković.

Igrali : Nikola M. Živković, Marković, Prodanović, Pirgić, Kovačević, Petarić i Dimitrijević.