Trajal ubedljiv protiv Radničkog(P)

11.07.2019.

TRAJAL: N.Jovanović, Đurović, Punoševac, Trnavac, Radmanovac, Radosavljević, Petrović, Liščević, Milisavljević, I. Jovanović, Osman. Igrali su još: Stojanović, Petrović, Radić, Savić, Kršanin, Gogić, Milošević, Stepanović, Baba, Tomić, Ristić, Šedou.

RADNIČKI (P): Cvetanović, Vlajković, Mančić, Veličković, Zajić, Tolić, Pobulić, Dojkić, Stojković, Spasić, Kostić. Igrali su još: Šuljagić, Petrov, Kamenović, Marković, Petrović, Milenković, Radičević, Apostolović, Mirković, Stojicev, Radivojević, Rajović.

Fudbaleri Trajala su bili ubedljivi u prijateljskom odmeravanju snaga sa povratnikom u Prvu ligu Srbije, i već nakon prvog poluvremena i tri postignuta pogotka rešili pitanje pobednika ovog meča.

Prvi gol postiže Mančić kada u trećem minutu nespretno reaguje nakon centaršuta Milisavljevića i trese sopstvenu mrežu.

Gambijac u redovima Kruševljana  Osman pružio je odličnu partiju, u 13. minutu idealano poslužio Radosavljevića, koji je duplirao prednost.

U trenucima kada se očekivao kraj prvog poluvremena lepo su kombinovali domaći, da bi na kraju akcije Osman upisao još jednu asistenciju, a Ivica Jovanović podigao na 3:0.

#Fudbalske vesti , #Super liga Srbije, #Prva liga Srbije, #HNL, #Premijer liga BiH, #CFL