Prva liga

TSC bolji od Budućnosti

13.08.2017.

TSC je na svom stadionu dočekao ekipu Budućnosti iz Dobanovaca u poslednjoj proveri pred start prvenstva,i slavio rezultatom 2-1.

Topolčani su bolje otvorili meč i prvi zapretili preko raspoloženog Damjanovića,koji šalje dubinsku loptu koju koristi Milićević i sa oko 18 metera pogađa mrežu Jadranina.

Damjanović ponovo preti u 13 minutu nakon asistencije Mezeia,a ubrzo nakon toga i Silađi proba udarcem sa distance.

Kokir uzvraća u dva navrata pred kraj poluvremena,ali se na odmor ipak odlazi sa minimalnom prednošću TSC-a.

Drugi gol za domaćina delo je Silađija u 65 minutu,da bi počasni pogodak za goste postigao Jeličić u 80 minutu posle loše intervencije golmana Jorgića.