Prva liga

Vranjanci poraženi od “Grofa” Božovića

21.02.2018.

Dinamo je juče prvi put poražen na pripremama u Antaliji.

Izgubio je od  ruskog prvoligaša Arsenala Tule, ekipe Grofa Božovića. U prvom poluvremenu Vranjanci su nadigrali Arsenal, stvarajući šansu za šansom. Bez obzira što su bili bolji, nisu iskoristili nijednu od tih šansi.

Stanković je sa 2. metra promašio gol, a samo desetak minuta kasnije Suraka iz kontre izlazi sam pred golamnom, dribla ga i promašuje 100% šansu sa 4-5m daljine. Izabranici Dragana Antića izvanrednom igrom ipak ne postižu pogodak u prvom delu utakmice.

Na poluvremenu nerešen rezultat 0:0. U drugom poluvremenu sledi kazna. U poslednjih tridesetak minuta Rusi su bili opasniji i agresivniji. Iz slobodnog udarca, u 86. minutu,  postižu izvanredan gol i konačan rezultat 1:0 za ekipu Arsenala.

izvor:tvinfopuls.rs