Region

Crna Gora bolja od Mađarske

06.09.2019.

Fudbalska reprezentacija Crne Gore ostvarila je pobedu nakon skoro godinu i posle šest mečeva.

Preokretom je savladala Mađarsku 2:1, baš kao i prije 12 i po godina, na premijernom meču nacionalnog tima.Ovoga puta debitant je bio Faruk Hadžibegić, koji je počeo na lep način i možda najavio bolje dane.
Ipak, ima mnogo posla, mnogo znakova pitanja, ali početak obećava.Mađarska je povela iz prvog napada, golom Holendera.
Izjednačio je Kosović u 32. minutu, a Mugoša iz penala 15 minuta pre kraja donio trijumf Crnoj Gori.
Crna Gora: Mijatović – Marušić, Simić, Tomašević, Radunović – Vukčević – Boljević, Kosović, Savićević, Hakšabanović – Bećiraj.

Selektor Crne Gore Faruk Hadžibegić krenuo je pobedom protiv Mađara u prijateljskom meču.

Zadovoljan je zbog debija, ali kaže da treba biti “lucidan” u analizi.

“Zadovoljstvo da, euforije ne. Jeste lepo kada se krene pobjedom, ali ima dosta stvari koje treba da se koriguju. Ali, uvek je lakše korigovati nakon pobede”, kazao je Hadžibegić.