Poraz Sutjeske, pobeda Budućnosti

15.09.2018.

Utakmice sedmog kola 1.CFL donele su četiri pobede gostiju i novi poraz aktuelnog šampiona – Sutjeske.

Titograd, Budućnost i Zeta kao gosti su ostvarili minimalne pobede, dok je Iskra ubedljivija bila protiv Lovćena – 2:0. Čast domaćih odbranio je Petrovac protiv Rudara.

Zeta je golom Krstovića deset minuta prije kraja slavila u Nikšiću, protiv Sutjeske koja ima dosta problema na startu šampionata.

Titograd je golom Pavićevića savladala Mornar, dok je Igor Ivanović donio pobedu timu Budućnosti na gostovanju Grblju.

Milošević, napadač Iskre, hit je šampionata. Odlični napadač je postigao već sedmi gol u sezoni, a pored njega upisao se i Zvrko za pobedu danilovgradskog tima nad Lovćenom.

Petrovac je u drugom poluvremenu prelomio meč sa Rudarom. Za šest minuta Mikijelj i Kažić doneli su pobjedu domaćinu.