Region

Ubiparip srušio Borac

04.08.2019.

Vrlo kvalitetan meč odigrali su na Tušnju Tuzla City i Borac, a završen je pobedom domaćih rezultatom 2:1.

U 64. minuti fantastično iz slobodnog udarca pogodio Vojo Ubiparip, da bi odmah u narednom napadu kod gostiju pogodio vrlo angažovani Stojan Vranješ.

Fudbaleri Borca izveli su prekid, lopta je nakon rikošeta došla do Vranješa koji volej udarcem pogađa mrežu Azira Muminovića. Lopta je na putu ka golu nekoga zakačila i prevarila domaćeg golmana.

Inspirisani Ubiparip je nastavio igrati fantastično i svom timu je pobedu doneo u 83. minuti kada je, još jednom na sjajan način, pogodio glavom i tako ‘zaradio’ tri boda Tuzlacima.

Tuzla City: Muminović, Efendić, Crnkić, Husejinović, Kojić, Stjepanović, Terzić, Nukić, Ubiparip, Sesar i Zlatković.

Borac: Lučić, Jovanović, Crnov, Danilović, Ćosić, Dujaković, Mirić, Bosančić, Vranješ, Janičić i Vujaklija.