svet

Gavranović doneo pobedu Dinamu

04.03.2018.

U prvoj nedeljnoj utakmici, na Maksimiru je Dinamo savladao Slaven Belupo 1:0, a jedini pogodak postigao  je Mario Gavranović.

Ruben Sosa je ubacio u 50. minuti, a Gavranović između dvojice viših igrača Slavena sa šest metara poentirao glavom.

Sretan sam što smo pobedili utakmicu, što smo zabili pobedonosni pogodak. To je dobro, da smo se vratili na pobednički kolosek. Naravno da ne mogu biti zadovoljan i nisam zadovoljan našom prezentacijom u više segmenata igre. Dobro smo otvorili utakmicu, imali 15-ak minuta dobrog ritma i dobrih situacija, kasnije smo stali i imali dosta lošu reakciju na izgubljenu loptu. Tu je protivnik imao prilike za kontre na što smo prije utakmice upozoravali. Definitivno smo imali posed, kontrolu i inicijativu, ali nedostajalo je konkretnosti u situacijama 1-na-1 i u zadnjoj trećini-izjavio je trener Dinama Mario Gavranović