svet

GOŠK iznenadio Hajduk

02.02.2018.

Fudbaleri GOŠK-a slavili su pobjedu protiv Hajduka na utakmici Memorijalnog turnira Andrija Anković. GOŠK je savladao favorizovane Splićane rezultatom 2:1.

Iako Hajduk nije igrao u najjačem sastavu, nekoliko standardnih prvotimaca je danas protiv GOŠK-a ipak upisalo nastup, što svakako daje na značaju trijumfu ekipe Feđe Dudića, koji, barem kako sada stvari stoje, radi dosta dobar posao sa svojom ekipom.

Sve zanimljivosti desile su se u finišu susreta, kada je GOŠK poveo sa 1:0 pogotkom Nardina Mulahusejnovića.

On je gol postigao u 76. minuti, da bi samo četiri minute kasnije Branimir Odak pogotkom za 2:0 praktično rešio utakmicu.

Počasni gol za Hajduk bio je djelo Adama Gyurcsoa, koji je pogodio u 89. minuti.

izvor:sport1.ba