Vesti

Aničić:”Ostvaren cilj pred plej-aut”

06.04.2018.

Poslednju utakmicu preliminarne faze takmičenja Super lige Srbije, Šapčani su iskoristili za revanš ekipi Mladosti iz Lučana, pa su važna tri boda izborili rezultatom 2:1 (0:0).

Jako teška utakmica za nas u psihološkom smislu, jer od utakmice sa Napretkom nismo pobedili, a bili smo blizu. Sa ovom pobedom ispunili smo cilj da budemo u prve četiri ekipe u plejautu. Nije mi bilo drago što igramo sa ekipom Mladosti u ovom trenutku, jer znam kakav kvalitet poseduju bez obzira na to ko igra imaju jako širok roster dobrih igrača. Očekuje nas još susreta sa ovom ekipom i sigurno mogu reći da će publika imati priliku da uživa, jer kao što ste videli i u današnjoj utakmici, bilo je mnogo šansi na obe strane, pa i golova. U naredne tri utakmice publika će sigurno gledati kvalitetan fudbal. Moram da pohvalim moje momke jer imamo problem sa Gavrićem i Arsenijevićem koji praktično ne treniraju nekih 3-4 nedelje. Gavrić je danas odigrao 80 minuta pod injekcijama, a Arsenijević oko 30 minuta i zaista im čestitam na tome. Sa njima dvojicom bili bi znatno kvalitetniji i nadam se da će povrede ubrzo biti potpuno sanirane“, naglasio je Aničić.

izvor i foto:fkmacva.com