Vesti

Aničić:”Pravo polufinale Kup-a”

19.04.2018.

Blizu 2.000 posetilaca na stadionu FK Mačva u Šapcu je imalo priliku da uživa u sjajnoj fudbalskoj predstavi. Prva polufinalna utakmica Kup-a Srbije između FK Mačva i FK Mladost Lučani, završena je remijem 1:1 (1:1). Golove su postigli Nikola Milinković u 26. i Stefan Dimić u 35. minutu. Revanš utakmica u Lučanima igra se 09. maja.

Šef stručnog šataba FK Mačva, Dragan Aničić je na konferenciji za novinare istakao da je remi realan rezultat posmatrajući utakmicu u celini. “Želim prvo da čestitam igračima Mladosti na fer i korektnoj igri, kao i mojim momcima za sve što su pokazali tokom ovih 90 minuta. Mogli ste da vidite dva različita poluvremena, u prvom gde smo mi bili daleko bolji, imali bolje šanse, možda smo mogli da završimo sa dobrim vođstvom ali nismo uspeli u tome. U drugom delu, Mladost je imala bolju igru, imala je dve tri izuzetne šanse i zato mislim da je ovaj rezultat najrealniji i aktivan je za revanš, tako da ostavlja mogućnost i jednoj i drugoj ekipi. Danas ste videli dva gola, ali moglo je da bude i 3:3, tako da smatram da je ova utakmica opravdala polufinale Kup-a”, istakao je Aničić.

izvor i foto:fkmacva.com