Klubovi Vesti

Apoel bolji od Partizana

Partizan je odigrao svoj prvi test meč u poljskom Gniewinu na pripremama, a protivnik je bio kiparski Apoel. Kiprani su na kraju pobedili sa 0:1 golom iz penala, potpuno nezasluženo po onome što se dešavalo na terenu.

Crno-beli su izveli dva tima u dva poluvremena, a posebno su u prvih 45 minuta bili dominantni, ali nisu uspeli iz nekoliko prilika da postignu gol. Najbliži tome bio je u dva navrata Božinov u 20′ i 42′, a Kiprani za to vreme nisu uputili nijedan udarac na gol Šaranova.

I u drugom poluvremenu su crno-beli imali više od igre i više prilika za gol, ali je meč odlučio De Vincenti u 76′ golom sa bele tačke.

Sledeći test meč Partizan igra 28. juna, a protivnik će uskoro biti poznat.

Šaranov – Vulićević, Gogua, Milenković, Miletić – Everton, Brašanac – Janković, Radović, Stevanović – Božinov.

Drugo poluvreme: Kljajić – Bandalovski, Jevtović, Balažic, Bogosavac – Radin, Ilić, Marjanović – Đuričković, Damnjanović, Vlahović.