Klubovi Vesti

Kruševljani poraženi,trener zadovoljan

Fudbaleri Napretka iz Kruševca poraženi su u prijateljskom meču od Mladosti iz Podgorice rezultatom 0-1,ali je trener ovog kluba Dragan Ivanović zadovoljan radom svojih fudbalera:

“Ovo je veliki pomak u svim fazama igre, u odnosu na prvu kontrolnu utakmicu protiv Niškog Radničkog. Zadovoljan sam igrom svoje ekipe na taktičkom nivou. I mi i gosti iz Podgorice smo na teren izašli sa jačim postavama.U prvom poluvremenu smo se odlično nosili sa protivnikom. Projić nije iskoristio kazneni udarac u 38.minutu, i prvo poluvreme je završeno nerešenim rezultatom.

U drugom poluvremenu sam priliku dao svim igračima, primili smo gol, i igra u drugom poluvremenu nije bila na superligaškom nivou,međutim jako sam zadovoljan pristupom igrača.

U narednim danima bi smo trebali da se pojačamo sa igračima sa superligaškim iskustvom. Potrebno je dovesti igrače koji bi stabilizovali ekipu i eventualno pojačali, jer je trenutno u ekipi mali broj igrača sa iskustvom za ovaj stepen takmičenja”.izjavio je Ivanović za sajt fknapredak.rs.