Klubovi Vesti

Lalatović:“Rezultat korektan“

Posle remija njegovog tima sa Bokeljom, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da je rezultat meča realan i da crveno-beli još uvek nisu u najboljoj formi.

Bokelj i Vojvodina danas su igrali nerešeno 1:1 (1:1), u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

– Čestitao bih obema ekipama na onome što su prikazale danas, ne u smislu kvaliteta igre, već u smislu uslova u kojima se ovaj meč igrao. Po ovako sparnom vremenu, na 40 stepeni, teško je i disati i igrati, ali mislim da su svi igrači dali svoj maksimum. Prerano smo primili gol, posle lepe akcije domaćina po desnoj strani, gde naša dvojica centralnih igrača nisu dobro reagovala. Međutim, brzo smo uspeli da se vratimo. U prvom poluvremenu, igra je bila uglavnom izjednačena, s tim da smo propustili dve-tri dobre šanse. U nastavku, Bokelj je imao jednu sjajnu priliku, ali i mi smo bili opasni. Trujić je bio izašao sam na njihovog golmana, Babić je takođe imao šansu, pogodili smo i prečku… Sve u svemu, mislim da je rezultat korektan. Za nas, kao i za našeg rivala, ovo je bila prva takmičarska utakmica u sezoni i sigurno je da još uvek niko nije u top formi. Nadam se da će nam biti lakše da igramo na našem terenu u Novom Sadu – rekao je Lalatović.

Revanš između Vojvodine i Bokelja na programu je sedmog jula u Novom Sadu.

Izvor:fkvojvodina.rs