Klubovi Vesti

Novi Pazar nadigrao Radnički

RADNIČKI: Konovalov, R. Bulatović, Bevab, Petrović, Stanković, Tomić, Arsić, Stojanović, Apostolović, Jovanović, Mrkić. Igrali su još: Perić, Anđelković, Stevanović, M. Živković, D. Bulatović, A. Jovanović, Krstić, D. Živković, Listeš, L. Mitrović, Mordatenko;

NOVI PAZAR: Živković, Kačar, Biševac, Pajović, Micevski, Vusljanin, Travančić, Krunić, Đoković, Đorđević, Grković.

Fudbaleri Novog Pazara nadigrali su na Kopaoniku sastav Radničkog iz Niša i slavili rezultatom 3-2.Radnički je poveo u devetom minutu sa bele tačke preko Radoša Bulatovića,a prethodno je u kaznenom prostoru oboren Aleksandar Jovanović.Đorđević u 14 minutu koristi grešku golmana Perića i poravnava na 1-1.

Nakon samo nekoliko minuta Apostolović donosi novu prednost Radničkom,a pred kraj poluvremena Nišlije propuštaju priliku da povećaju prednost kada Stojanović promašuje penal.

U drugom delu Tintor glavom u 51 minutu izjednačuje,a pobedu Novom Pazaru donosi Avdić u 74 minutu.