Vesti

Preokret “crno-belih” u Lučanima

18.02.2018.

Strelci: 1:0 – Pavlović u 70. minutu,1:1 – Jevtović u 85, 1:2 – Šatara autogol u 90. minutu.
Stadion: Mladosti. Gledalaca: -. Sudija: Aleksandar Vasić (Novi Žednik). Pomoćnici: Dejan Petrović (Kikinda) i Svetozar Živin (Novi Sad). Žuti kartoni: Pantić (Partizan), Tumbasević, Šatara (Mladost). Crveni karton: Tumbasević u 84. minutu (drugi žuti).
MLADOST: Rosić, Jovanović, B. Milošević, I. Milošević, Šatara, Pešić, Pejović, Pavlović, Tumbasević, Radivojević, Golubović (od 76. Bađi).
PARTIZAN: Stojković, Vulićević, N. R. Miletić, N. G. Miletić, Urošević, Jevtović, Pantić, Đerlek (od 67. Janković), Suma (od 46. Tošić), Ivanović (od 53. Jovanović), Tavamba.
Partizan je bio blizu poraza u Lučanima,ali je velikim preokretom u poslednjih pet minuta utakmice ipak stigao do tri boda.
Pavlović je u 70 minutu iskoristio bespotrebno istrčavanje golmana Stojkovića i preciznim udarcem doneo prednost Lučancima.

Mladost u 84 minutu ostaje sa igračem manje zbog isključenja Tumbasevića i Partizan to koristi  dva minuta kasnije kada je Miletić  ubacio loptu u šesnaesterac Mladosti, a Jevtović je ostao sam i rutinski je savladao Rosića – 1:1.

Petar Jovanović dobija crveni karton u 87 minutu i Partizan je odmah  kaznio Lučance . Loptu je ubacio Tošić, a glavom je svoju mrežu zatresao  Šatara.