Vesti

Radnik bolji od Mačve

03.03.2018.

Na gostovanju ekipi Radnika u Surdulici, šabačka Mačva je poražena rezultatom 2:1 (1:1). Na utakmici u okviru 25. kola Super lige Srbije, protivničku mrežu prvo su zatresli domaćini u 04. minutu pogotkom Igora Zlatanovića. Ubrzo potom, u 14. minutu susreta, Nenad Gavrić postiže gol za izjednačenje. U drugom delu igre, domaćin realizuje šansu u 71. minutu i pogodak Francisa Kyeremeha donosi pobedu Surduličanima.

Mačva: Nenad Filipović (g), Filip Pejović (k), Marko Jevtić, Nenad Jovanović, Mladen Lazarević, Ivan Obrovac, Nikola Milinković, Filip Arsenijević, Predrag Jeremić, Miodrag Gemović i Nenad Gavrić.

Radnik: Nikola Vasiljević, Siniša Mladenović, Miloš Milovanović (k), Dragan Žarković, Filip Ivanović, Francis Kyeremeh, Nikola Radović (Krsta Đorđević od 90.min), Risto Ristović (Milan Purović od 75.min), Nikola Žakula, Vuk Mitošević i Igor Zlatanović (Marko Čubrilo od 90.min).

Žuti kartoni: Dragan Žarković 48.min i Siniša Mladenović 85.min.

izvor i foto:fkmacva.com