Vesti

Remi Vojvodine i TSC-a

24.03.2018.

Fudbaleri Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (0:1) protiv ekipe TSC-a iz Bačke Topole, u prijateljskom meču odigranom u Staroj Pazovi.

Pred oko 50 gledalaca u sportskom centru FSS, strelac za TSC bio je Grujić u 23, dok je gol za Vošu postigao Ponjević u 68. minutu (ag).

Ekipe su nastupile u sastavima:

Vojvodina: Rockov (od 46. Ilić) – Lazarević (od 46. Lakićević), Radovanović (od 58. Jeličić), Saničanin, Antić (od 46. Cebara) – Putinčanin (od 46. Vujanović), Jovančić (od 46. Zličić), Avramovski (od 46. Arsić) – Kalezić (od 46. Vinsent), Subotić (od 46. Nešković), Mihajlović (od 46. Gajić).

TSC: Hajagoš (od 46. Jorgić) – Mijić (od 46. Svitić), Mezei (od 46. Ponjević), Antonić (od 46. Skopljak), Lalić (od 46. Branković) – Babić (od 46. Tomanović), Ronald (od 46. Erak), Čordašić (od 46. Sinković), Galić (od 46. Damnjanović) – Davidov (od 46. Silađi), Grujić (od 46. Milićević).

Od samog početka utakmice, Vojvodina je preuzela terensku inicijativu i češće kontrolisala loptu, ali je TSC, u 23. minutu, prvu pravu priliku na meču pretvorio u pogodak. Na desnoj strani terena u visini šesnaesterca Vojvodine, Mijić je oduzeo loptu Saničaninu i centrirao, a to je iskoristio Grujić da udarcem glavom sa oko sedam-osam metara prosledi loptu u mrežu.

Vojvodina je i nakon toga nastavila da napada, ali osim udaraca Arsića i Zličića iz daljine, nije uspevala ozbiljnije da ugrozi gol Jorgića. Međutim, u 68. minutu, Vinsent je dobro prošao po levoj strani i uputio oštar pas pred peterac, a Ponjević je, u želji da izbije loptu, zatresao sopstvenu mrežu, pa je rezultat izjednačen.

Do kraja meča, crveno-beli su pokušavali još agilnije da dođu do novog pogotka i time do potpunog preokreta, ali su se igrači TSC-a uspešno branili, pa su prave prilike izostale, te je utakmica završena remijem.

izvor i foto:fkvojvodina.rs