16.03.2018.

Strelci: – 1:0 u 17. Pavićević, – 1:1 u 19. Mićić, – 2:1 u 50. Mihajlov.

VOŽDOVAC: Knežević, Zlatković (od 75. Stanković), Gajić, Bulatović, Pavlović, Luković, Mihajlov, Ješić, Srećković (od 67. Duronjić), Milutinović (od 70. Gavrić), Pavićević.

RADNIČKI: Šaranov, Aksentijević (od 88. Bulatović), Miladinović, Simunović, Nikola Stanković, Mićić (od 80. Ćirković), Petrović, Slaviša Stojanović, Noma, Stanisavljević (od 62. Saša Stojanović), Pavkov.

Voždovac je pred oko 300 ljubitelja fudbala na svom stadionu bio bolji od Radničkog iz Niša i slavio je rezultatom 2-1.

Voždovac stiže do prednosti u 17-tom minutu utakmice  kada je Zlatković probio po levoj strani, uputio povratnu loptu za Pavićevića koji je desetak metara savladao golmana Nišlija.

Samo dva minuta kasnije Mićić poravnava nakon izvedenog kornera,i sa rezultatom 1-1 se odlazi na odmor.Gol odluke je pao u 50 minutu utakmice nakon dobro odigrane povratne lopte Pavlovića.